Home The property Каркас для ліжка: основні різновиди та як обирати

Каркас для ліжка: основні різновиди та як обирати

by marusia

Якісний каркас для ортопедичного ліжка – не розкіш, а реальна потреба. Він збільшує термін експлуатації матраца та підвищує рівень зручності.

Ще не так давно, лише кілька десятиліть тому, люди спали на ліжках із пружинами, а над комфортом спального місця ніхто не думав. Єдине – сформувався стійкий стереотип, що всім однаково корисно спати на жорсткому ложі. Поява цієї думки значною мірою пов’язана з тим, що люди шукали якусь «противагу» пружинним радянським ліжкам, що прогинаються, від користування якими в тривалій перспективі хворіла спина.

Насправді не всім підходить жорстке ложе. Деяким людям за ортопедичними показаннями потрібно спати на матраці середньої жорсткості, а комусь і зовсім відпочинок на м’якому матраці. Якими б не були ваші індивідуальні рекомендації щодо підбору ортопедичного матраца, важливо подбати про те, щоб він знаходився на добрій основі. Побачити якісні каркаси ліжок ви можете в інтернет-магазині magdek.com.ua компанії Магдек.

Навіщо потрібний каркас?

Існує думка, що якщо матрац має достатню жорсткість, його можна розміщувати на будь-якій основі. Це не зовсім так. Звичайно, є спеціальні недорогі тонкі матраци топерів і футонів, які купують, щоб вирівняти нерівності основного спального місця. Але якщо йдеться про високий ортопедичний матрац (особливо – із середньоцінового та преміум-сегменту), цілком логічним є бажання його власника продовжити термін експлуатації виробу. До того ж встановлення матраца на спеціально призначену основу дає можливість посилити його ортопедичний ефект, що сприяє вашому здоров’ю.

Якщо коротко говорити про користь такого каркаса, то вона проявляється так:

  • Він має гарну ортопедичну дію за рахунок вдало розміщених ламелей. Якісний каркас підвищує анатомічні характеристики спального місця, які ви облаштовуєте за допомогою придбаного матраца.
  • Хороший каркас придатний як для пружинного, так і безпружинного матраца.
  • Вдала конструкція, що складається з гнучких ламелей, вмонтованих у металеву раму, відрізняється міцністю та довговічністю. Таке спальне місце буде надійним для вас, забезпечуючи максимум комфорту та релаксу.
  • Каркаси, що виробляються сучасними вітчизняними компаніями, ергономічні. Вони не тільки зручні в користуванні, але й мають підвищену практичність, сприяючи нормальній циркуляції повітря та провітрюванню матраца. Це запобігає появі цвілі та мікробів.
  • Каркас можна придбати за невисокою вартістю. Навіть каркас ліжка преміум-сегменту пропонується на сайті magdek.com.ua за досить лояльною ціною, якщо порівняти із сучасними ліжками чи диванами.

Виходячи з перерахованого, купівля ортопедичного каркасу – це вигідна інвестиція у свій комфорт та здоров’я, а також економне придбання для тих, кому ціновий фактор важливий.

Відмінності каркасів

Каркаси для матраців з ортопедичними властивостями мають деякі відмінності. Серед таких:

  • Товщина стінок рами. Чим вона щільніша, тим довше конструкція прослужить.
  • Кріплення ламелей. Заклепувальний тип кріплення вважається більш міцним, ніж скобковий.
  • Відстань, де знаходяться ламелі. Чим більшою вагою і щільністю пружин має ваш ортопедичний матрац, тим меншою має бути дана відстань. Це запорука міцності.
  • Ширина ламелей. Чим ширші ці елементи, краще. Але й відстань між ними також виконує свою важливу функцію щодо гігієни. Воно сприяє тому, щоб матрац належним чином провітрювався.

І ще один важливий аспект – каркас рекомендується вибирати вже після придбання матраца. Так ви будете орієнтуватися на конкретні характеристики спального місця, а не робити вибір наосліп. Звернувши увагу на такі прості поради, ви забезпечите собі вигідну покупку. А консультанти компанії Магдек допоможуть з підбором товару, що цікавить – як матраца, так і каркаса до нього.

Leave a Comment