Home Business Тамподрук для нанесення малюнків та тексту на різні вироби: переваги та особливості

Тамподрук для нанесення малюнків та тексту на різні вироби: переваги та особливості

by buma888

Для створення рекламної чи сувенірної продукції потрібно наносити логотипи компаній, тексти та зображення на різні вироби. Процес вимагає врахувати матеріал виготовлення предметів, їх форму та розмір. Свої послуги у цій галузі пропонує тамподрук Київ.

Особливості технології

Одним із варіантів нанесення малюнків та тексту на різні вироби є тамподрук. Ця технологія передбачає створення кліше, на яке наноситься фарба, і за допомогою м’якої силіконової насадки потім переноситься на виріб. Інакше кажучи, дія нагадує промакування тампоном.

Завдяки еластичності робочої поверхні вона може охоплювати різні за формою поверхні, створюючи якісний, рівномірний відбиток.

Процес складається з кількох стадій:

  1. Створюються елементи кліше, кожен з яких може наноситися лише один відтінок.
  2. Підбирається кількість елементів кратна кількості кольорів фарби.
  3. Далі у верстаті розміщується кліше та предмет, на який наноситиметься зображення або текст.
  4. Тампон із силікону почергово прикладається до кліші та предмета, створюючи таким чином повноцінний відбиток.
  5. Далі проводиться постдрукарська обробка, щоб забезпечити рівномірність просушування фарби.

Так може створюватися продукція різного тиражу, проте рекомендується використовувати технологію для випуску значної кількості продукції, адже підготовка кліше потребує часу та фінансових витрат. Число відбитків зменшує собівартість одного.

Переваги

  1. Такий варіант є виправданим економічно при середніх та великих тиражах. Після виготовлення кліше процес йде швидко, витрати знижуються зі зростанням обробленої продукції.
  2. У процесі друку не падає якість зображення зі зростанням тиражу, воно зберігається високому рівні. Можна досягти високої роздільної здатності та відмінного кольороподілу. Зображення може містити багато дрібних деталей, вони будуть добре видно на кінцевому відбитку.
  3. Тампонний друк добре підходить для нанесення зображення на дрібні предмети або не мають плоскої форми. Якісно продруковується рельєфна поверхня.
  4. З матеріалів, які найкраще підходять для друку з використанням даної технології, варто виділити пластик, ПВХ, дерево, включаючи поверхні з лаковим покриттям.

Однак необхідно врахувати, що подібна технологія буде дорогою для дрібних тиражів, за її допомогою не можна провести друк термінових замовлень, потрібен час для виготовлення кліше.

Leave a Comment